Concept A2 6,8:1 LH

Kód: A2-6.8-LH
Kategorie: baitcastové
Novinka
Concept A2 6,8:1 LH Concept A2 patří mezi velmi odolné a spolehlivé baitcastové navijáky, které zajistí maximální komfort při vašich rybářských vycházkách. Naviják Concept A2 disponuje...
Více
Concept A2 6,8:1 LH

Concept A2 patří mezi velmi odolné a spolehlivé baitcastové navijáky, které zajistí maximální komfort při vašich rybářských vycházkách. Naviják Concept A2 disponuje inovativním brzdným systémem s maximální brzdnou silou až 11,3 kg díky které dokážete zdolat i opravdu velké trofejní ryby. Tělo samotného navijáku je tvořeno z hliníku a je ošetřeno tak, aby odolalo externím vlivům prostředí a zejména pak působení slané vody. Největší zbraní A2 navijáku jsou ozubená kola z tvrzené mosazi, která jsou vytvořena s japonskou přesností a precizností pro zajištění jeho hladkého chodu. Ultra nízká cívka navíc nabízí až o 25 % větší kapacity pro uložení vlasce nebo šňůry oproti jiným navijákům. Concept A2 disponuje snadným nastavením magnetické brzdy díky druhé propracovanější generaci systému RF-Reduced Friction ve škále 0–6. Díky tomu jste tak schopni rychle a efektivně nastavit brzdnou sílu při odhazování nástrah. Concept A2 z dílny 13Fisning patří mezi navijáky, které vás zaujmou svým výkonem, spolehlivostí a dlouho životností.

  • HAM Gearing – tvrzené mosazné převody, které hravě zvládnou zdolávání velkých ryb.
  • Buldog Drag – brzdný systém zajistí maximální brzdnou sílu navijáku až 11,3 kg.
  • Arrowhead System – patentovaný systém snižující tření vlasce nebo šnůry a umožňuje tak rychlejší odhozy nástrah.
  • Gen II Line – kvalitní a bytelné šnekové kolo s povrchovou úpravou pro dlouhou životnost a hladký chod navijáku.
  • Reinforced Cam – unikátní systém, který eliminuje selhání a opotřebení navijáku způsobené intenzivním používáním.
  • RF-Reduced Friction – brzdové čelisti druhé generace, které zajišťují maximální brzdnou sílu navijáku a tichý chod. Nastavení magnetické brzdy v rozsahu do maximální pevnosti na škále 0–6.
  • HD Aluminium Frame – extrémně pevné a bytelné provedení navijáku, které garantuje menší opotřebení a disponuje vysokou odolností při manipulaci a nahazování.
  • Hamai – japonská metoda pro velmi přesné a precizní řezání materiálu. Ozubená kola navijáku jsou tak na setinu milimetru přesná a zajišťují jeho plynulý chod.
  • Beetle wing – systém pro snadné odklápění krytky a přístupu k samotné cívce navijáku včetně nastavení magnetické brzdy.
  • Ošetření proti korozi – ložiska navijáku z nerezové oceli, která jsou ošetřena tak, aby odolávala korozi.
Méně
Skladem
5.799,00 Kč s DPH
Produktové číslo: 850007590758

Specifikace

hmotnost navijáku (g) 207
převodový poměr 6,8:1
kuličková ložiska (ks) 7
kapacita cívky (LB/YDS) 25/125
návin na 1 otočení kličky (cm) 68
maximální brzdná síla (kg) 11,3