Dynamite Baits Liquid Carp Food Belachan 1 l

Kód: DY1192
Kategorie: Posilovače
Novinka
Dynamite Baits Liquid Carp Food Belachan 1 l Po otevření láhve CSL Belachanu, neucítíte jen ovoněné kukuřičné CSL pastou z krevet!! Toto CSL je totiž maximálně koncentrované fermentovanými...
Více
Dynamite Baits Liquid Carp Food Belachan 1 l

Po otevření láhve CSL Belachanu, neucítíte jen ovoněné kukuřičné CSL pastou z krevet!! Toto CSL je totiž maximálně koncentrované fermentovanými mořskými živočichy. Jejich silné zastoupení v téhle láhvi Vás začne štípat do nosu hned po prvním přičichnutí. CSL Belanchan pracuje v jakékoli vodě, bez rozdílů teplot a velmi rychle se šíří do okolí. Slaná chuť nakvašených krevet je totiž velké lákadlo, které si kapří jedinci nechtějí nechat ujít a rádi vyhledávají jeho zdroj. Dokonale se hodí na boostrování čehokoli, ať už pelet, boilies, spodových mixů nebo jenom na dochucení namíchaného krmení. Jako veškeré naše Carp Liquid Food ani toto nerozpouští PVA materiály.

A co je CSL? Je to hustá tekutina jemné konzistence, vyráběná pomocí fermentace z kukuřice. CSL je předaktivované a následně stabilizované, takže nedochází k dalšímu kvašení. Obsahuje bílkoviny, vlákninu, cukry, škroby, enzymy a v malé míře i tuky. Dále obsahuje aminokyseliny, například Lysin, Cystin a Methionin. CSL je lehce ředitelné vodou. Jeho všestranné využití z něj dělá atraktivní látku napříč veškerým lovem kaprovitých ryb. Obohatí domácí boilies, hodí se k macerování návnad, nástrah a nerozpouští PVA, ba naopak! V letních měsících rozpad PVA materiálů ještě zpomalí, takže montáž v pořádku dopadne na dno. Pracuje vždy perfektně, bez ohledu na teplotu vody.

Méně
Skladem
379,00 Kč s DPH
Výrobce: DYNAMITE BAITS
Produktové číslo: 5031745225866

Specifikace

počet kusů v kartonu 6