Humminbird Autochart PC Software

Kód: 600031-1M
Kategorie: Příslušenství
Humminbird Autochart PC Software Mapovací program AutoCHART. Základní postupy a nastavení jsou detailně popsány v návodu k použití, který je v českém jazyce přikládán k dodávanému balíčku.Pokud se...
Více
Humminbird Autochart PC Software Mapovací program AutoCHART. Základní postupy a nastavení jsou detailně popsány v návodu k použití, který je v českém jazyce přikládán k dodávanému balíčku.Pokud se rozhodujete o koupi, je třeba prodejce informovat o modelu sonaru. Data jsou totiž dodávána na paměťové kartě buď SD, nebo microSD. Konkrétní model sonaru (například HELIX 5) může být vybaven slotem pro microSD, a potom by bylo nemožné použití programu AutoCHART, dodané na SD kartě.

Technické požadavky:
Počítač s operační pamětí alespoň 512 MB RAM (doporučeno 1024 MB RAM), 10 GB volného prostoru na pevném disku, Windows XP (SP3) /Win 7 / Win 8, mechanika DVD-ROM, čtečka SD karet, USB port.

Paměťová karta obsahuje systémové obslužné soubory, které ovládají funkce sonaru a pomáhají rekonstruovat
naměřená a uložená data, která byla získána skenováním vodního sloupce. Tato „uživatelsky získaná“ data se ukládají
ve formě určitého typu souborů na paměťovou kartu, odkud se pak kopírují a konvertují do jiného sonaru nebo počítače.

Proto NIKDY nemažte nebo neměňte systémové soubory, uložené ve složkách [AC], [LkMaster] a [SI], které jsou na paměťové kartě ZeroLine Map Card. Jakákoliv změna souborů v těchto složkách nebo dokonce smazání těchto složek trvale zničí tuto paměťovou kartu! Za tuto chybu uživatele nenese výrobce ani prodejce žádnou odpovědnost.
Méně
Skladem
6.190,00 Kč s DPH
Výrobce: HUMMINBIRD
Produktové číslo: 082324043994