Humminbird MEGA Live Imaging

Kód: 710304-1
Kategorie: Sondy
Novinka
Humminbird MEGA Live Imaging Sonda Mega Live poskytuje uchvacující živé zobrazení sonaru a umožňuje tak sledovat ryby a struktury pod hladinou v reálném čase.  Tato patentovaná...
Více
Humminbird MEGA Live Imaging

Sonda Mega Live poskytuje uchvacující živé zobrazení sonaru a umožňuje tak sledovat ryby a struktury pod hladinou v reálném čase.  Tato patentovaná technologie poskytuje pohledy vpřed, přímo pod sebe a okolo lodi v absolutní čistotě obrazu. Je tak možné sledovat reakci ryb na nástrahu a přímo i eventuální záběr.  Tato sonda je dokoupitelným příslušenstvím, lze ji připevnit na nohu motoru (modely bez plného servořízení tj. řady Minn Kota Ultrex a Minn Kota Fortrex).

3 režimy zobrazení: DOWN (dolů), FORWARD (vpřed) a LANDSCAPE (nadhled vpřed – perspektiva), vše jednoduše nastavitelné na připevňovací konzoli.  Při zvolení polohy se zobrazení automaticky přepne do správného režimu i na displeji sonaru.

Sonarový kužel je optimalizován tak aby dal dobré pokrytí prostoru bez ztráty přesnosti a detailu.

V případě, že používáte externí GPS senzor s elektronickým kompasem (AS GPS HS), je možné v zobrazení Mega Live Imaging označovat a ukládat body.

Propojení na jednotku sonaru je přes Ethernet – kabel je součástí dodávky, přímo, bez nutnosti použití dalších sonar boxů s pomocným procesorem.  Další sonarové sondy jako MEGA 360 Imaging® nebo Built-in MEGA Imaging® (DI, SI) mohou být zapojeny a využívány současně na stejném přístroji.

Kompatibilní s kompletní řadou sonarů/plotterů: Všechny modely APEX, všechny modely SOLIX a HELIX 8-12 G3N & HELIX 7-15 G4N (Jen modely s MEGA Side Imaging nebo MEGA Down Imaging).

Součástí dodávky je sonarová sonda Mega Live, nastavitelná montážní konzole (objímka, polohovatelná),  3 m napájecího kabelu (12V) a  6 m propojovacího ethernet kabelu.

Fotografie výrobku je ilustrační.

Méně
Zboží není na skladě
52.490,00 Kč s DPH
Výrobce: HUMMINBIRD
Produktové číslo: 082324055812