Origin A BC 8,1:1 LH

Kód: OA8.1-LH
Kategorie: baitcastové
Novinka
Origin A BC 8,1:1 LH Naviják Origin A je nízkoprofilový naviják, který vás na první pohled zaujme svým nezaměnitelným vzhledem. Tento baitcastový naviják nabízí patentovaný systém snižující...
Více
Origin A BC 8,1:1 LH

Naviják Origin A je nízkoprofilový naviják, který vás na první pohled zaujme svým nezaměnitelným vzhledem. Tento baitcastový naviják nabízí patentovaný systém snižující tření vlasce nebo šnůry a umožňuje tak rychlejší odhozy nástrah. Je mimo jiné vybaven i šestistupňovým odstředivým brzdným systémem, který zajištuje maximální kontrolu při nahazování. Docílíte tak jistějších a přesnějších náhozů na místa, kam potřebujete. Měkké úchyty na kličce navijáku nabízejí dostatečný komfort, který oceníte při celodenním rybaření. Tělo baitcastového navijáku je tvořeno z kompozitu a nabízí maximální brzdnou sílu až 6 kg. Naviják je tak dostatečně odolný, kvalitní a díky němu zvládnete zdolat i větší rybu.  

  • 6 way centrifugal braking systems – šestistupňový odstředivý brzdný systém, který zajištuje maximální kontrolu při odhozu nástrah.
  • Instant Stop Anti-Reverse – kvalitní ložisko, které zajistí plynulý chod navijáku při zdolávání kapitálních ryb.
  • Hamai – japonská metoda pro velmi přesné a precizní řezání materiálu. Ozubená kola navijáku jsou tak na setinu milimetru přesná a zajišťují jeho plynulý chod.
  • Arrowhead system – patentovaný systém snižující tření vlasce nebo šnůry a umožňuje tak rychlejší odhozy nástrah.
  • Keepr-integrated hook holder – držák háčku umístěný na těle samotného navijáku pro snadné zaháknutí háčku s nástrahou.
Méně
Zboží není na skladě
2.499,00 Kč s DPH
Produktové číslo: 817063024122

Specifikace

hmotnost navijáku (g) 204
převodový poměr 8,1:1
kuličková ložiska (ks) 7
kapacita cívky (mm/m) 0,33/123
návin na 1 otočení kličky (cm) 86
maximální brzdná síla (kg) 6