Origin C BC 6,6:1 LH

Kód: OC6.6-LH
Kategorie: baitcastové
Novinka
Origin C BC 6,6:1 LH Minimalistický vzhled navijáku Origin C v kombinaci matná bílá a tmavých komponent dodává tomuto navijáku luxusní vzhled. Přesné a plynulé odhozy nástrah jsou zajištěny...
Více
Origin C BC 6,6:1 LH

Minimalistický vzhled navijáku Origin C v kombinaci matná bílá a tmavých komponent dodává tomuto navijáku luxusní vzhled. Přesné a plynulé odhozy nástrah jsou zajištěny díky vysoko rychlostním ložiskům. Lehké hliníkové tělo navijáku oceníte při celodenním rybaření. Origin C v sobě ukrývá brzdný systém s maximální brzdnou silou až 8 kg. Efektivně tak zdoláte i větší dravce. Tento naviják vás zaujme nejenom svojí cenou, ale i tím, co vše vám dokáže nabídnout. 

  • 6 way centrifugal braking systems – šestistupňový odstředivý brzdný systém, který zajištuje maximální kontrolu při odhozu nástrah.
  • Keepr-integrated hook holder – držák háčku umístěný na těle samotného navijáku pro snadné zaháknutí háčku s nástrahou.
  • High Spin Spool System – vylepšená technologie japonských ložisek High Spin. Dochází k maximalizaci otáčení cívky s možností delšího odhozu nástrahy.
  • Hamai – japonská metoda pro velmi přesné a precizní řezání materiálu. Ozubená kola navijáku jsou tak na setinu milimetru přesná a zajišťují jeho plynulý chod.
  • Arrowhead system – patentovaný systém snižující tření vlasce nebo šnůry a umožňuje tak rychlejší odhozy nástrah.
  • High Density aluminium frame – kombinace matného a lesklého povrchu těla navijáku mu dodává jeho charakteristický moderní vzhled.
Méně
Zboží není na skladě
2.999,00 Kč s DPH
Produktové číslo: 817063024085

Specifikace

hmotnost navijáku (g) 207
převodový poměr 6,6:1
kuličková ložiska (ks) 7
kapacita cívky (mm/m) 0,33/123
návin na 1 otočení kličky (cm) 71
maximální brzdná síla (kg) 8