Origin TX 7,3:1 LH

Kód: OTX7.3-LH
Kategorie: baitcastové
Novinka
Origin TX 7,3:1 LH Baitcastový naviják Origin TX vydrží bez problému náročné chytání i ve slané vodě. Díky tělu samotného navijáku, které je vyrobeno z kompozitního materiálu, tak odolá...
Více
Origin TX 7,3:1 LH

Baitcastový naviják Origin TX vydrží bez problému náročné chytání i ve slané vodě. Díky tělu samotného navijáku, které je vyrobeno z kompozitního materiálu, tak odolá korozi v drsných podmínkách mořského rybolovu. Patentovaný systém 13Fishing snižuje tření vlasce nebo šnůry a umožňuje tak rychlejší odhoz nástrahy. V kombinaci s vysokorychlostními ložisky navijáku tak velmi snadno odhodíte nástrahu přesně tam, kam potřebujete. Kombinace preciznosti výroby ložisek japonskou metodou Hamai a vysoce kvalitní brzdy v maximální brzdné síle 8,2 kg nabízí naviják díky kterému bez větších problémů dokážete zdolat velkou rybu velmi snadno. Naviják Origin TX si díky svému provedení velice rychle oblíbíte a stane se nepostradatelnou součástí vašeho rybářského vybavení.

  • Anti-corrosion bearings – antikorozní ložiska díky kterým maximalizujete odhozovou vzdálenost oproti většině klasických kuličkových ložisek.
  • Arrowhead system – patentovaný systém snižující tření vlasce nebo šnůry a umožňuje tak rychlejší odhozy nástrah.
  • Hamai – japonská metoda pro velmi přesné a precizní řezání materiálu. Ozubená kola navijáku jsou tak na setinu milimetru přesná a zajišťují jeho plynulý chod.
  • 6 way centrifugal braking systems – šestistupňový odstředivý brzdný systém, který zajištuje maximální kontrolu při odhozu nástrah.
  • Keepr-integrated hook holder – držák háčku umístěný na těle samotného navijáku pro snadné zaháknutí háčku s nástrahou.
Méně
Zboží není na skladě
2.999,00 Kč s DPH
Produktové číslo: 817063025907

Specifikace

hmotnost navijáku (g) 204
převodový poměr 7,3:1
kuličková ložiska (ks) 7
kapacita cívky (mm/m) 0,33/123
návin na 1 otočení kličky (cm) 78
maximální brzdná síla (kg) 8