VMC 7022+ Mystic Carp Wide Gap NT 10 (10 ks)

Kód: 7022+NT10
Kategorie: kapři
Akce
VMC 7022+ Mystic Carp Wide Gap NT 10 (10 ks) Zesílený háček pro trofejní kaprový rybolov v náročných podmínkách mezi kameny a s překážkami. Zahnutí hrotu dovnitř oblouku zlepšuje ochranu hrotu...
Více
VMC 7022+ Mystic Carp Wide Gap NT 10 (10 ks)

Zesílený háček pro trofejní kaprový rybolov v náročných podmínkách mezi kameny a s překážkami. Zahnutí hrotu dovnitř oblouku zlepšuje ochranu hrotu před otupením na písku nebo na štěrku. Tvar a silný drát zajišťují spolehlivost i v souboji s nejsilnějšími trofejními kapry. Háček s mikroprotihrotem a speciálně ostřeným hrotem Needle Sharp je kovaný z vysokouhlíkové oceli s extrémně širokým obloukem a krátkým raménkem pro lepší průnik i v případě houževnatě bojujících obrů. Tvar háčku je ideální pro všechny moderní techniky lovu s boilies.

Vylepšená verze 7022+ využívá exkluzivní špičkové technologie programu VMC® Mystic® Carp. Vyhnutí háčku o 3° zlepšuje účinnost záběru, čehož využívají především trofejní lovci a špičkoví sportovní rybáři. Resin Closed Eye™ je hladká kapka epoxidové pryskyřice uzavírá očko, takže nedojde k uvíznutí nebo přeříznutí tenkého vlasce či šňůry.

Méně
Skladem
85,00 Kč s DPH
Výrobce: VMC
Produktové číslo: 3359221987063

Specifikace

typ háčku s očkem zalitým pryskyřicí
protihrot ANO